Sojusz Undeath Uni 1

Forum sojuszu Undeath


  • Index
  •  » Sojuszu
  •  » !!!WAŻNE!! Strzeżenie własnego Forum

#1 2007-11-26 14:21:39

BedzieDobrze

Moderator

Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 19
Punktów :   

!!!WAŻNE!! Strzeżenie własnego Forum

Co do Forum naniósłbym kilka zmian i zastosowań ;] No to lecimy ;]


Po pierwsze ;]

W opcji "LISTA UZYTKOWNIKÓW" przy nickach jest napisane "NOWY UZYTKOWNIK" jeśli myślicie poważnie o grze to informacje powinny być strzeżone... Rejestracja jest prosta i może ją zrobić każdy a jak wiadomo na Forum będziemy pisać o wszystkim i jak wiadomo nie brakuje tzw. "KRETÓW" które przeszukują mniej zabezpieczone Fora aby potem wykorzystać informacje... Na moim Forum rejestracja przebiegała podobnie tylko że nowa osoba z wpisem "nowy użytkownik" nadal nie miała możliwości czytania forum do czasu kiedy nie zmieniłem tej osobie rangi na tu przykład "Członek Undeath"( U mnie to była ranga Członek sojuszu LOA )  < po wcześniejszym sprawdzeniu czy jest w naszym sojuszu>. Dla przykładu zarejestrowałem sie jako "mhmh@wp.pl" i swobodnie mogę zobaczyć Forum ;]

Po drugie ;]

Na zewnętrznym Forum niema czegoś takiego jak "Propozycje sojuszy" <w pod TXT-cie Tutaj umieszczasz propozycje wojen, paktów itp.> A powinien takowy wątek istnieć ;]

Myślę że to tyle jeśli chodzi o zmiany na Forum

<Jeśli chodzi o użytkownika "mhmh@wp.pl" to proszę Administratora o jego usunięcie to był tylko przykład ;] >

Czekam na wasze opinie;]

Za uwagę bardzo Dziękuje i pozdrawiam


creative by BedzieDobrze

Ostatnio edytowany przez BedzieDobrze (2007-11-26 14:31:00)


http://i119.photobucket.com/albums/o153/Krzychu19881/153980239845574a61d8de0yo0.gif
http://i119.photobucket.com/albums/o153/Krzychu19881/10108cd61e3754005a7dee797b520e089.gif
"Bóg stoi po stronie silniejszych batalionów'' - Napoleon Bonaparte

Offline

 

#2 2007-11-26 20:43:17

lukimiki

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-08
Posty: 17
Punktów :   

Re: !!!WAŻNE!! Strzeżenie własnego Forum

Całkowicie sie z tobą zgadzam spróbuje to zmienić!!

Offline

 
  • Index
  •  » Sojuszu
  •  » !!!WAŻNE!! Strzeżenie własnego Forum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fairytail-pbf.pun.pl www.desertkeylogger.pun.pl www.ochroniakiutp.pun.pl www.bolestasoft.pun.pl www.gimnazjumczudec.pun.pl